Когато един сайт е оптимизиран добре, съдържанието се чете по-лесно от Google, бързината на сайта и посещаемостта се повишават, както и ранга на самия сайт в интернет.
За да бъде един сайт наистина конкурентен, освен че трябва да е оптимизиран добре, трябва дизайнът – като визирам не само външния вид ,но и структурата на сайта да бъдат съобразени с клиентските предпочитания.

Защо да изберем SEO ?
Повече посетители
Чрез SEO сайтът Ви получава повече органичен трафик и съответно повече потенциални клиенти.
Таргетиран трафик
Посетителите във Вашия сайт Ви намират в Google по определени ключови думи и фрази
По-добър UX
Потребителската удовлетвореност и опита на потребителя са важна част за всяка успешна SEO стратегия
Какво е SEO оптимизацията?
Оптимизацията за търсачки или тъй нареченото SEO (SearchEngineOptimization), Оптимизация за търсещи мащини е дисциплина от интернет маркетинга, занимаваща се с оптимизирането на сайтове с цел по-добро класиране в търсачките по различни ключови думи и фрази. Тя се дели на On-page (Вътрешна: редакция на сайта) и Off-page (Външна: популяризация) оптимизация. С оптимизацията се опитваме да подобрим класирането и видимостта на сайта в търсачките

ON Page SEO (Вътрешна)
- Поправяме вътрешната структура на сайта Ви, за да подобрим индексирането на страниците.
- Оптимизиране на съдържанието в зависимост от ключовите думи, по които искате да се позиционирате (изображения, заглавия и описания, съдържание).

OFF Page SEO (Външна)
- Изграждане на линкове към сайта Ви в зависимост от Вашия бизнес. (Много е важно да бъдат създадени качествени, релевантни линкове, за да се повиши авторитета на сайта Ви в световната мрежа).
- Имате възможност и на платени линкове към престижни и известни сайтове.
Заяви SEO одит с -40% отстъпка
Ще направим цялостна проверка на Вашия сайт и на бизнес сектора в, който работите, ключовите думи по, които хората търсят в Google и другите търсачки. Ще анализираме силните и слабите страни на конкурентите Ви и ще изготвим за Вас списък с основи направления по, които трябва да се работи с цел по-добро позициониране в резултатите от търсене.
Заяви сега!Едни от основните цели на оптимизацията са:
- По-голям трафик на посетители към сайта и разбира се повече продажби. Създаване на релевантни на нишата, авторитетни връзки към сайта с висок Trust и Citation flow и подходящи anchor текстове.
- Оптимизиране на HTML кода и съдържанието на сайта с цел подобряване на индексацията и класирането са страниците.
- Уникализиране на заглавията, описанията, съдържанието и url адресите с цел предпазване от наказания от Google.
- Awareness -Разшияване на обхвата на фирмата/ организацията с помощта на различни рекламни канали – социални мрежи, сайтове за обяви, букмарк сайтове, бизнес каталози коментари във форуми.
Оптимизацията дава отговор на въпросите
Оптимизацията за търсачки главно изследва какво търсят хората в интернет и как функционират търсачките. Чрез оптимизацията на сайта се опитваме да отговорим на въпросите ( търсените фрази ), по които потребителите търсят, и да им дадем максимално полезна за тях информация. Най-голямата търсачка е Google с пазарен дял от 77.82% (близо 80%) , в нея постоянно се търси различна информация чрез специфични фрази и думи. Тези фрази се наричат „ключови думи“, те имат различна честота и периодичност на търсене. Google обхожда ( прочита ), индексира и позиционира уеб страниците, разпределя ги в отделни категории според тематиката и ги оценява по специфични критерии.
Както всяка една друга бизнес дейност, така и SEO се нуждае от детайлен анализ, точно изяснени цели и планиране на дейностите. Oптимизацията трябва да бъде неизменна част от маркетинговата стратегия на всяка една фирма, която иска да стартира онлайн бизнес.
Заяви БЕЗПЛАТНА SEO консултация от тук!
Споделете с наш какъв е Вашият бизнес, ние ще Ви консултираме БЕЗПЛАТНО, какво би било най-доброто решение така, че сайта Ви да генерира повече трафик.
Заяви консултация!SEO Анализ

Анализът включва: проучване на конкурентните сайтове, техните линк профили, авторитета им в интернет и предвиждане на действията и намеренията им.
Към анализа се включва ON-page технически анализ за грешки в сайта на клиента и проучване на ключовите думи, по които ще се оптимизира той, както и степента на конкурентност на тези ключови думи в бизнес нишата, за която ще се оптимизира уеб сайтът.
Анализ на факторите, влияещи върху класирането. Отчасти към неконтролируемите фактори може да спадне OFF-page оптимизацията или тъй нареченият „линк билдинг“- изграждането на връзки. Всеки един създаден линк към уеб сайт е един вид препоръка за другия сайт.
Преди да се пристъпи към планирането, трябва да бъдат изяснени целите, за които ще се оптимизира сайтът. Какво искаме да постигнем ? – повече продажби, повече известност. Когато се поставят целите, се изясняват стъпките и оперативните задачи, свързани с дейността по оптимизацията. Планирането на дейностите малко или много улесняват последващите действия по оптимизацията. Планът следва ясно определени стъпки.
Етапи на SEO оптимизацията:
1. Детайлен SEO одит на сайта. Той се състои от:
- Технически SEO анализ – достъпност на страниците от ботовете, проверка на индексацията на страниците, скорост за зареждане на сайта и други.
- Структура и архитектура на сайта (ONsite)
- Структура на страниците и менютата (ONpage)
- Влияние на външни фактори (OFFpage)
- Проучване за ключови думи
- Анализ на конкуренцията и SWOT анализ, наситеност на пазара.
2. Създаване на цялостна SEO стратегия и имплементирането и към общия маркетингов план на фирмата.
- Създаване на стратегическа контент маркетинг стратегия
- Поправяне на вътрешни проблеми по сайта от SEO одита
- Анализ на потребителите и сегментиране на пазара
- Brand awareness и PR стратегия за подобряване или утвърждаване имиджа на фирмата.
- Маркетинг в социалните мрежи – представяне на продуктите ви на точната аудитория в точното време
3. Стратегия за създаване и печелене на връзки към сайта Ви и изчистване на “лошите”.
- Създаване на релевантни на Вашия бизнес връзки
- Създаване на връзки от авторитетни сайтове (онлайн вестници и списания )
- Изчистване на лошите линкове към вашия сайт ( сайтове от казина, сайтове на сексуална тематика и други )
4. Анализ, измерване и мониторинг
- Детайлен анализ на промените в класирането и ефективността от оптимизацията
- KPI ( Key Performance Indicator ) – брой лийдове и продажби, брой впечетления на потребителите в социалните мрежи, брой записвания, регистрации, абонаменти и други
Портфолио със SEO проекти






Какво Ви дава SEO оптимизацията:
Намират Ви по-лесно в Google.
Посещаемостта на сайта Ви се увеличава.
Подобрява авторитета на вашия бранд.
Какво Ви гарантираме ние:
Цени за SEO
SEO Старт
- 1. Базисен SEO одит на сайта ( OnPage, Onsite и OffPage )
- 2. Анализ на конкуренцията
- 3. За бизнес ниши с ниска конкуренция
- 4. Месечен копирайтинг + линкбилдинг
- 5. Месечни отчети на свършената работа
SEO Стандарт
- 1. Базисен SEO одит на сайта ( OnPage, Onsite и OffPage )
- 2. Изработка на SEO маркетингова стратегия
- 3. Анализ на конкуренцията
- 4. За бизнес ниши със средна конкуренция
- 5. Контент маркетинг стратегия, месечен копирайтинг + линкбилдинг
- 6. Месечни отчети на свършената работа
- 7.Анализи, измервания и мониторинг
SEO Премиум
- 1. Базисен SEO одит на сайта ( OnPage, Onsite и OffPage )
- 2. Анализ на конкуренцията
- 3. За бизнес ниши с ниска конкуренция
- 4. За бизнес ниши от средна до висока конкуренция
- 5. Контент маркетинг стратегия , месечен копирайтинг + линкбилдинг
- 6. Локална оптимизация
- 7. Месечни отчети на свършената работа
- 8.Анализи, измервания и мониторинг
9 важни точки за качествена SEO оптимизация на сайт за 2020 - 2021г.
Щом сте попаднали точно на този текст, значи вие познавате динамичния свят на SEO оптимизацията и сте разбрали, че винаги трябва да сте актуални в начина, по-който използвате тази услуга във ваша полза. Според нас 2020 година заслужи своето внимание, с качествено нов подход към различните категории, в които SEO се реализира за вашия Интернет маркетинг. На фона на динамичната година се откроиха 9 сектора, които са ключови в SEO оптимизацията.
- Архитектурните основи на сайта, за по-сигурно потребителско разполагане. Не бихте си позволили сайт, който да не е построен според съвременните изисквания за прегледност на съдържанието. Поставете заглавието и темата пред очите на потребителите и не ги замеряйте директно с реклами. Направете сайта подходящ за мобилни устройства, подредете съдържанието йерархично и изведете правилната скорост на работа в сайта. Google следи все повече и отчита неизползваните места на сайта. Анализирайте и преподредете.
- Ключови думи – избор и обзор. Сигурно този термин ви е омръзнал, но за успешно SEO, правилният подбор, изборът на ключовите думи и ползването на Google планировката са точните стъпки. Една ключова дума, трябва да покрива цяла страница от сайта ви. Не се свенете и да открадвате по ключова дума, две от конкуренцията – чрез Google инструментариума. Правете постоянен обзор на новите и необходими думи.
- Заглавие. Ключова дума или фраза в заглавието, това е тайната – и никакви излишни стоп частици на речта.
- Мета описание. Всяка фраза в малкия текст, чрез който се представяте може да отключи механизма за повече интерес към сайта. Затова продължавайте с правилното ползване на ключовете.
- Съдържание (контент). Тук можем да отделим най-много думи, за това, което следва да направите за качествена SEO оптимизация. Съдържанието е вкусът, без който нищо не можеда се случи. Използвайте ключовите думи, още в началото, повтаряйте ги в естествен ритъм. Бъдете креативни и използвайте богатството на езика, чрез LSI ключови думи. Не забравяйте видео, фотографии, анимации, бъдете интересни не само за вашите клиенти. Имайте вътрешни връзки и link building към най-авторитетните сайтове по темата. Актуализирайте съдържанието. Качеството ще ви изведе до невиждани висоти. Комуникирайте с други като вас, за повече обмен на информацията. Бъдете съдържателни до мозъка на костите си и използвайте инструментите в Google за по-добро съдържание.
- Google Webmaster Tool. Използвайте Google като предпоследна и последна проверка; за грешки, за анализ на параметрите свързани с търсенето, с впечатленията, с реалния интерес; за карта на сайта, така че да проверите всяко кътче от вашия сайт
- Google Analytics. Не може без анализ и статистически данни на маркетинг кампанията. Това е най-лесния и бърз начин да реагирате на динамиката на процесите засягащи вашата ниша и вашия сайт.
- Link Building. Няма как да останете без този инструмент за създаване на връзки. Изграждайте ги смело, в контакт с авторитетни линкове и домейни, ако не сте сигурни използвайте Ahrefs Site Explorer или Mjestic. Връзките в текста свързан със съдържанието са задължителни. Използвайте всички инструменти за Link Building, които увеличават шанса за класиране в Google и респективно намаляват риска от санкции. Правете много и разнообразни връзки и ограничете ниско качествените такива. Правете постоянен мониторинг на връзките, за да не се окаже, че ви използват за негативна SEO кампания от конкуренцията.
- Социалните мрежи. Те са за десерт. Не са толкова важни за крайното класиране, но осигуряват видимост на вашите продукти/стоки/услуги, респективно уебсайт. Нека бутоните на социалните медии да се навъртат на видими места, за лесно и бързо споделяне. Чрез тях вие показвате лицето на бизнеса си, а това повишава доверието сред потенциалните потребители.